O mně

Dagmar Popelková

Moje cesta ke šperkům

Jmenuji se Dagmar Popelková. Jestli vás zajímá, jak jsem se z inženýrky stala tvůrkyní a poradkyní v oblasti šperků, čtěte dál.

Od inženýrky k outfitu

Od práce technicky zaměřené strojní inženýrky mě vášeň pro krásu šperků přivedla k tomu, že jsem se stále víc začala zajímat o oblast vizážistiky, oblékání, celkového outfitu. Začala jsem studovat o tomto tématu další informace.

A najednou jsem zjišťovala, že ženám kolem sebe dokážu celkem rychle poradit, co by jim slušelo, co by podtrhovalo jejich ženský půvab.

Od outfitu k výrobě šperků

Stejně jako jsem cítila, co sluší ostatním, věděla jsem i co by se hodilo ke mně. Jenže, když jsem šla do obchodu, přesně takový šperk jsem nenašla. Nebavilo mě pořád běhat po obchodech nebo si procházet e-shopy a zažívat zklamání, že nemám to, co by ladilo se mnou, mým stylem, mou osobní barevností.

Rozhodla jsem se šperk si sama vyrobit. Sehnala jsem si vhodné korálky a začala jsem tvořit, zkoušela různé techniky i materiály. Ruční práce mě bavily odmalička, učila jsem se je od své maminky. Už jako dítě jsem uměla vyšívat, plést a zvládla jsem i základy háčkování.

Radost ze sladěného outfitu

Výroba šperků jen navázala na moji lásku k rukodělnému tvoření. K halenkám jsem si vyráběla přímo na míru náhrdelníky a náušnice, jaké se mi líbily. Cítila jsem radost, že jsem to dokázala. Byla jsem originální a spokojená sama se sebou. Mých šperků i hezky barevně vyladěného oblečení si začalo všímat i moje okolí. A ženy se na mě samy začaly obracet s prosbami o radu.

Chcete se i vy cítit skvěle ve sladěném outfitu? Ráda vám vhodné šperky sama poradím nebo přímo pro vás na míru vyrobím.