Reference

Reference na službu:

Poradenství pro vaši krásu

Renata Jiříková

Objednala jsem se na „audit krásy“ k Dáše Popelkové. Věděla jsem, že se budeme bavit o mém šatníku, špercích i o doplňcích. Audit krásy probíhal příjemně a srdečně. A já zjišťovala, jak je potřeba vidět svůj outfit v souvislostech, jak velkou roli hrají moje vlasy, barva pleti atd. Čekala jsem drobné tipy k mému zevnějšku, ale důsledky tohoto auditu byly naprosto nečekané. Transformační šok! Najednou jsem sama sebe začala vidět úplně jinak, cítila, které oblečení a šperky už ke mně nepatří. Věděla jsem, že stejné změny, kterými procházím uvnitř, se musí projevit i navenek – a zásadní změna šperků, oblečení je tedy nevyhnutelná. Jediná konzultace krásy a já začínám VĚDOMĚ měnit svůj zevnějšek. Díky, Dášo.

Petra Zábojová

Služba Dáši mě oslovila proto, že jsem hledala někoho, kdo by rozuměl jak šperkům, tak měl cit pro sladění barev a vizuální styl. Zároveň se mnou stihla probrat i vizuální styl mé osobnosti, dala několik cenných rad při oblékání, čemu bych se měla raději vyvarovat a čemu bych naopak měla dát přednost.
Pozoruhodným zjištěním bylo i to, jak si vybrat ten správný odstín rtěnky, aby vše ladilo jako celek a vše se krásně doplňovalo. Pokud se rozhodujete a pořád tápete v tom, co si na sebe nového koupit (šperky či oblečení), doporučuji to probrat s Dášou, která vám dá několik jednoduchých rad, se kterými to vybírání bude hračka a zbytečně nevyhodíte peníze za šperky či oblečení nadarmo, protože si budete vybírat jen to, co vám bude slušet.

Michaela Myška Embacherová

Ke konzultaci s Dášou mě vedla touha nějak vyřešit mojí nesnášenlivost na kovy mimo zlato a stříbro. Dáša velmi rychle našla krásnou a jednoduchou kličku, jak to udělat, abych mohla nosit jakoukoliv bižuterii a to bez vyrážky, kterou mi běžně působí. A také jsem dostala velmi cennou radu o které jsem do teď neměla nejmenší ponětí! Také jsme se domluvili na náušnicích na míru přímo pro mojí maličkost.

Lenka Slaninová

Dagmi jsem oslovila jako "první pomoc". Dokázaly jsme ve spolupráci stvořit fajn prostředí, aby splňovalo hravost, úsměv a zároveň zůstat ve výstupu experta, ale ne byznys ženy. Bylo důležité vzít v potaz mou osobnost, aktuální možnosti, téma a prostředí pro natáčení videí. Věřím, že se nám to podařilo a dařit bude dál, jelikož mám aktuálně důležitý základ informací, jak volit oblečení, doplňky i make-up ke svému odstínu pleti, vlasů, očí a postavě. Dagmi, děkuji moc.